Kontakt

Personligheter som är enkla att ha att göra med

Maila, ring eller besök oss om du vill veta mer om Datanet. Vi tar oss gärna tid för ett förutsättningslöst samtal, oavsett om du är en potentiell ny kund, medarbetare, underkonsult eller bara allmänt intresserad

Jacob Greitz Visa Jacob Greitzs profil på LinkedIn

om du själv är en duktig och erfaren IT-konsult som söker anställning eller uppdrag.

jacob@datanet.se

Tel: 070 542 42 00

Paul Ottosson Visa Paul Ottossons profil på LinkedIn

om du vill veta mer om hur Datanet kan hjälpa ditt företag att få ett ändamånsenligt IT-stöd.

palle@datanet.se

Tel: 076 889 19 80

Andreea Celamar Visa Henri Huhtaluomas profil på LinkedIn

Tel: 073 505 81 65

andreea.celamar@datanet.se

Fredrik Lundholm

Tel: 070 365 90 85

fredrik.lundholm@datanet.se

Fredrik Nilsson Visa Fredrik Nilssons profil på LinkedIn

Tel: 073 438 20 98

fredrik.nilsson@datanet.se

Göran Andersson

Tel: 070 876 85 38

goran.andersson@datanet.se

Henri Huhtaluoma Visa Henri Huhtaluomas profil på LinkedIn

Tel: 070 279 89 06

henri@datanet.se

Joakim Vitrera Visa Joakim Vitreras profil på LinkedIn

Tel: 073 622 80 15

joakim.vitrera@datanet.se

Karin Toyler Visa Karin Toylers profil på LinkedIn

Tel: 072 502 93 72

karin.toyler@datanet.se

Marianne Ek Visa Marianne Eks profil på LinkedIn

Tel: 070 676 96 00

marianne.ek@datanet.se

Martin Bäckström

Tel: 070 737 00 11

martin.backstrom@datanet.se

Måns Kämpe Visa Martin Bäckströms profil på LinkedIn

Tel: 070 385 25 20

mans.kampe@datanet.se

Peter Alvo Visa Viktor Sandbergs profil på LinkedIn

Tel: 070 562 08 06

peter.alvo@datanet.se

Rune Eriksson Visa Rune Erikssons profil på LinkedIn

Tel: 070 545 12 88

rune.eriksson@datanet.se

Torbjörn Wallin Visa Torbjörn Wallins profil på LinkedIn

Tel: 070 602 69 33

torbjorn.wallin@datanet.se



Eva Lång

Tel: 070-5508283

Joakim Westin

Tel: 073-5089171

Stefan Strand

Tel: 070-5663288

Stig Renholm

Tel: 070-5155115